niedziela, marca 17, 2013

30.03.13 - Dirty Dubs @ Das Lokal, Wrocław

30.03, 9pm-6am / 15zł / Das Lokal / Wrocław / PL
deep, dub, minimal, maximal, techno, acid house, layers & congas / berlin, detroit, pretoria

Zapraszam na mięsistą bibkę z moim udziałem!

Noc pełna wyśmienitej elektroniki gdzie na wspólnym firmamencie spotykają się podróżnicy w stylu: Deep Dub Techno Detroit Minimal Berlin Cuts Ambient...etc.

:::Zamulan
:::Dot Dot
:::Tv Tom
:::Levan
:::Cruz Oe
:::TmDm

Zamulan:
Nie miksuje muzyki - to muzyka miksuje się nią i przybiera pod jej rękami linearny, dźwiękowy kształt. Przygotujcie się na wyższa szkołę jazdy bez trzymanki. Lub na oświecenie.


Dot Dot:
Nie boi tworzyć muzyki niezgodnej z najnowszymi modami. Tworzy muzykę z miłości a cechuje ją brud, głębia i nietuzinkowe podejście do kompozycji. Każdy utwór zgrywany jest na żywo. Nie ma ułożonych aranżacji w abletonie. Każda z jego maszyn generuje taki dźwięk jaki akurat wyjdzie spod palców twórcy. Wrocławski muzyk występując w wersji live demonstruje pokaz tego jak przełożyć emocje na występ. Jaka jest muzyka możecie ocenić przez pryzmat recenzji jego EP na muno.pl .... „Wired Ep” to cztery dobrze przemyślane, przestrzenne utwory osadzone w stylistyce dub techno (lub, jak kto woli, slowtechno czy ambient techno) z elementami glitchu. Ten ostatni na szczęście nie wybija się na pierwszy plan, a jest jedynie jednym z wielu składowych budujących bardzo ciekawą, lekko „mroźną”, ale zdecydowanie wciągającą dźwiękową opowieść.
W tej chwili trwa uruchamianie jego wytwórni Jointed Generation, która już niebawem wyda autorską EP „Wired” oraz album „Living Room”... Więcej szczegółów niebawem.


Tv Tom:
To projekt wrocławskiego muzyka, stanowiący wypadkową zamiłowania do szerokopojętej estetyki techno. W przeciągu ostatnich lat grywał w najciekawszych polskich klubach u boku czołowych krajowych reprezentantów oraz wielu gości z za granicy (Sender Berlin, Marcel Heese, Ninca Leece, Paul Moog, Hendrik Vaak). W najróżniejszych konfiguracjach współpracował z takimi artystami jak m.in. Dreadsquad, Duże Pe, The Loveliers czy Masala Soundsystem. Jego remix Money Ah Dem God trafił na mixtape autorstwa Ghislain Poirier (Ninja Tune) dla Channel One. Kurator projektu Topp Mixtapes. Inicjator oraz współorganizator wrocławskich imprez pod szyldem Tresor Berlin. Wraz z Qube'em tworzy towarzystko-didżejski duet QTV mający na swoim koncie znakomicie przyjęty debiutancki mixtape oraz serię imprezowych nieregularników. Twórca oraz rezydent wielu wydarzeń organizowanych w Das Lokalu.


Levan:
Nomad mieszkający w rozkroku między dwoma krajami. Awanturnik i Artystyczna dusza w której ciągle kotłują się pomysły na wizje muzyczne
w których zamieszkał na stałe- wszelkie odmiany szlachetnego reverbu w elektronice to jego królestwo.

Cruz Oe:
Das Lo Resident, lokalny wieszcz i poeta tłustych brzmień. Niegdyś znany jako Poolhoover, kiedy to wraz z ziomkiem od sythu, Mo., nagrali E.P. Bava w angielskim netlabelu Vorbic. W Dasie znany z organizacji mini-malow..anych imprez pod szyldem „Follow the white Rabbit” (wraz z kompanem Hi-Max’em) oraz cyklu okołośrodkowo tygodniowego Uneasy Listening, wieczoru nakrapianego niecodziennym filmem i 
nieokolicznościową muzyką. Jako C R Z przedstawia swoją wizję wizuali, minimalna forma, maximum treści. Obecnie, pracuje nad czymś czego jeszcze nie było.

TmDm:
Selekcjoner barwnych wizualizacji w stylu Future-Retro i od niedawna fascynat winyli..................................................................................
.................................................................................


1 komentarz:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.