czwartek, października 08, 2009

Shackleton - Three Eps [2009, 3 x vinyl, perlon]


october 2009
lbl: Perlon
#: PERL 76
electronic
dubstep, experimental
vbr ~200kbpsA. (No More) Negative Thoughts

B1. Let Go

B2. It's Time For Love

C1. Mountains Of Ashes

C2. There's A Slow Train Coming

D. Moon Over Joseph's Burial

E. Asha In The Tabernacle

F1. Trembling Leaf

F2. Something Has Got To Givenote: zapowiedź brzmiała tak:

Nakładem berlińskiej oficyny Perlon szaman dubstepu wyda 3-winylowy box, na którym znajdzie się dziewięć utworów wybranych przez Thomasa Franzmanna, właściciela labelu. Wydawnictwo ukaże się w październiku b.r.

'Three Eps' będzie zbiorem utworów, które mogliśmy usłyszeć podczas ostatnich popisów live, poddanych dodatkowej obróbce i stylizacji na manierę labelu Perlon. Pod etykietą nowej oficyny dostaniemy pakiet brzmień i rytmów zupełnie inny od dotychczasowego materiału wydanego własnym sumptem dla Skull Disco. Shackleton zapewnia, że firmowe, siejące postrach brzmienie zostanie zachowane i w należyty sposób wtłoczone do każdego z utworów.

W wywiadzie dla RA dodaje:

"Generalnie lubię podejście Perlon. Nie ma żadnego nacisku, ani pośpiechu. Poszedłem do Zipa (Thomas Franzmann) z dużym zbiorem utworów i zapytałem wprost czy podoba mu się jakikolwiek z nich, stwierdził, że kilka z nich jest całkiem w porządku i zaaprobował moją chęć dołączenia do Perlon. Z jednej strony - ucieszyło mnie to, z drugiej - ciągle nie byłem do końca pewien słuszności swojej decyzji. Kiedy Tip wybrał najlepsze utwory zrobiłem jeszcze parę odsłuchów, po czym wziąłem się do pracy nad liftingiem brzmienia."

album brzmi tak:


mindfucked teddy bears are crying


if you like it, support the artist and buy this music here.

2 komentarze:

  1. Thanks for your nice sharing first.I don’t know if you are shopping online or not.I always do this.
    I think it is a very convenience and save time way to buy goods.Buy christian louboutin shoes sale andAir JordansNike Jordan Basketball Shoes,we offer cheap nike shoes cheap nike shoes at low price.nike jordan retro shoesAir JordansNike Kicks,we also see cheap Air Force OnesNike Dunks LowAir Jordans ShoesNike shoesed hardy shirtsMBT Shoes SaleChristian Louboutin Shoeschristian louboutin shoes saleQuality of Nike shoesWholesale Nike Shoes.They have put so much effort to provide a great customer experience that it gives them a great differentiation and customer satisfaction tool, which ultimately drives customer satisfaction and business success.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.