środa, sierpnia 05, 2009

Zomby - One Foot Ahead Of The Other [2009, 2 x vinyl, ramp recordings]


Released: July 2009
Label: Ramp Recordings
Genre: Electronic
Style: Dubstep, Experimental
Bitrate: 320kbps


Tracklist:
A1.
One Foot Ahead Of The Other
A2.
Helter Skelter
B1.
Pumpkinhead's Revenge
B2..
Polka Dot
C1.
Godzilla
C2.
Expert Tuition
D1.
Bubble Bubble
D2.
Mescaline Cola
D3.
Firefly Finalenote: 'The One Foot Ahead of the Other EP is one of those very special glimpses into the future, an organically avant-garde experience like Derrick May's The Beginning EP whose busy, racing lines it often unconsciously echoes.'

muzyka na K? [att: very stupid article]

nieee, to nie jest muza dla mózgo/wątrojebnych zombiaków umiłowanych w pseudopsychodelicznym i przeciwkaszlowym działaniu brudu spod paznokci. ta nowa płyta jest odpowiedzią na falę obrotu równie świetnego na zabawy salvinorinu a, street name: maria pastora [posłuchajcie tylko helter skelter, albo pumpkin, to splątanie, ta upiorna atmosfera, ta okładka, on nas wrabia].

ten koleś z factu ma rację, słucha się tego jak dziwacznego, ciężkostrawnego projektu awangardowego, zmuszasz się coby przesłuchać bo to gwarantuje propsy i pozwala utrzymać się w snobistycznych ryzach. słuchasz, słuchasz, albo prztyczek 'przestawiłem się na zomby' zaskoczy - uzależnisz się od prostackich stepów i zawołasz 'bardziej spieprz tego bita, kochany zomby!', albo zupełnie nie będziesz czaił o co cho. nie jest najgorzej, na pewno płasko i dziwacznie. witajcie w królestwie groteski!

tittle-tattle,

if you like it, support the artist and buy this music here.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.